`

Prawdziwe

oryginały

Jako pasjonatka jazdy konnej – i specjalistka ds. kontroli układów kierowniczych, zawieszeń i amortyzatorów – Amélie doskonale wie, jak bezpiecznie i płynnie pokonywać nawet najtrudniejszy teren.

Jest prawdziwym oryginałem.

poznaj historię Amélie

Poznaj entuzjazm, pasję i specjalistyczną wiedzę, którą nasi prawdziwi oryginałowie wnoszą w pracę w TRW.

praca z prawdziwymi oryginałami

Praca z prawdziwymi oryginałami gwarantuje znakomite produkty i najwyższy poziom obsługi. To przekłada się na bogatszą ofertę i łatwiejszy montaż, dzięki czemu Twoja firma stale się rozwija. Oznacza to także wyższy poziom bezpieczeństwa (które stanowi podstawę wszystkiego, co robimy) wynikający z nieustannych prac badawczo-rozwojowych – zawsze staramy się dostarczać klientom wyłącznie to, co najlepsze.

to naprawdę łatwe

Zamawianie amortyzatorów TRW jest bardzo łatwe.

Jeśli jesteś dystrybutorem: Wyświetl katalog.

Jeśli jesteś warsztatem: Wyświetl ofertę.

  • Witamy na
  • Poszukiwaniu Diamentów

Nasz autorski program lojalnościowy, dzięki któremu otrzymujesz tak atrakcyjne produkty, jak najnowsze tablety firmy Samsung, ekspresy do kawy czy zestawy do grillowania, to nasze podziękowanie za Twoją lojalność.

Zasada działania programu jest prosta – za każdy zakup naszych produktów przyznajemy diamenty – wystarczy je zbierać, a następnie wymienić na wybrany produkt. Na stronie www.automotivediamonds.com można zapoznać się z ich pełną ofertą.

szybkie rozwiązania

Jeśli jesteś mechanikiem, także możesz liczyć na naszą pomoc. Zarejestruj się w Tech Corner, aby uzyskać wyjątkowy dostęp do naszych porad technicznych i diagnostycznych oraz filmów montażowych. Będziemy też na bieżąco przesyłać najnowsze informacje techniczne. Pomożemy Ci nie tylko pewnie dobierać i montować części, lecz także oszczędzić czas który spędziłbyś na szukaniu nowych rozwiązań, dzięki temu że sami będziemy przesyłać Ci wszystkie najważniejsze informacje.

ODWIEDŹ TECH CORNER